a-rehvid.ee

Teenused

Nõustamine

Kui sinu neljarattalist sõpra on vaevamas mõni mure, siis on meie meistrid alati valmis teid telefonitsi konsulteerima. Kui Teie murele ei leita lahendust telefonitsi, siis leiame kindlasti võimaluse auto üle vaatamiseks meie töökojas. Väiksemad mured saame üldjuhul lahendada ootetööna.

Lukksepatööd

Usalda oma auto professionaalide kätesse. Meie suurte kogemustega lukksepad teostavad Teie autole ka kõige keerukamaid lukksepatöid. Alates rooli- ja piduriosade vahetusest kuni mootori kapitaalremondini. Kõikidele tehtud töödele ja meie juurest ostetud varuosadele anname garantii

Auto hooldustööd

Hooldatud auto sõidab paremini Regulaarne hooldamine hoiab Su auto sõidukorras ning vähendab ootamatute rikete ohtu. Iga auto vajab korralist hooldust 15 - 30 000 km läbisõidu järel või vähemalt kord aastas. Oma auto täpse hooldusvahemiku leiate hooldusraamatust.

Varuosad

Usume, et suudame Teile alati pakkuda vajaminevad varuosad parima hinnaga. Samuti on varuosade garantii kehtivuse osas kõige kindlam, kui meie teeninduses paigaldatavad varuosad on ostetud meilt. Meilt võib küsida pakkumist ka vägagi spetsiifilstele detailidele.

Auto ostueelne kontroll

Autod ja muu tehnika on muutumas iga päevaga keerulisemaks. Kui eelmisel sajandil olid paljud autod lihtsad ja loogilised, siis enam ei pruugi see nii olla. Vanasti piisas kasutatud auto ostmisel vaid kaasa võtta targem sõber, kes auto kohapeal üle vaatas. Uuemate autode puhul sellest enam ei piisa.

Rehvitööd ja hooajaline hoiustamine

Kaks korda aastas kirud oma poriseid pükse, määrdunud pagasiruumi ning rehve, mis ummistamas kuuri või keldrit. Rehvide pikaajalise säilimise tagamiseks soovitatakse rehve säilitada tuulte ja päikese eest kaitstuna, ühtlase temperatuuriga ruumis. Pakume mugavat ja turvalist võimalust hoiustada oma rehvid hooajaliselt meie juures.

A-Rehvid © 2017